H. (Hind) Dekker-Abdulaziz MSc

De link naar de uitgebreide versie van deze biografie is verlopen. U ziet nu de publieksversie.

foto H. (Hind) Dekker-Abdulaziz MSc

Hind Dekker-Abdulaziz (1981) is sinds 25 januari 2022 lid van de Tweede Kamerfractie van D66. Zij is zzp'er (consultant op het gebied van telecommunicatie-infrastructuur) en was gemeenteraadslid in Utrecht. Als Kamerlid houdt zij zich bezig met digitale overheid, binnenlandse zaken, inlichtingendiensten en persoonsgegevens.

D66
in de periode 2022-heden: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam (roepnaam)

Hind (Hind)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Bagdad (Irak), 28 september 1981

3.

Partij/stroming

partij(en)
D66 (Democraten 66)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/4)

  • consultant, Stratix Consulting, van januari 2011 tot januari 2020
  • lid gemeenteraad van Utrecht, van 29 maart 2018 tot 11 januari 2022
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 25 januari 2022

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Nevenfuncties

afgeleide functies, presidia etc.
ondervoorzitter vaste commissie voor Digitale Zaken (Tweede Kamer der Staten-Generaal), vanaf 18 oktober 2022

6.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

7.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.