MEP-coördinatoren in de provincies

De provinciale conferenties staan onder leiding van dertien provinciale coördinatoren van het MEP. De coördinatoren zijn betrokken en ervaren docenten die de provinciale conferenties organiseren. Daarnaast begeleiden zij hun delegaties naar de nationale conferentie. Verder zien de coördinatoren erop toe dat de betrokken scholen simulatiezittingen en andere Europese activiteiten organiseren.

Voor meer informatie over het provinciale MEP kunt u contact opnemen met de coördinatoren in de provincie.

 
Peter Frans

Peter Frans

Groningen

mepvangroningen@gmail.com

Website: https://mepgroningen.wordpress.com/

Foto

José van der Lijke

 

Friesland

j.vanderlijke@rsg-sneek.nl

Marc van der Haak

Marc van der Haak

Drenthe

mepindrenthe@gmail.com

 

Aukje Land

Calvin de Weerd

Jente van den Berg

 

Overijssel

overijsselmep@gmail.com

 
Foto

Emma Klinkenbijl

en

Lars Middelkoop

Gelderland

Emmaklinkenbijl@live.nl

Larsjan.middelkoop@hotmail.com

Website: www.mepgelderland.nl

Foto

Michiel Busz

en

Gert-Jan van den Nieuwenhuijzen

Utrecht

m.busz@annavanrijn.nl

gnieuwenhuijzen@usgym.nl

Website: www.meputrecht.org

Foto

Iris van Son

en

Job Mather

en

Tom Fahner

Flevoland

mepflevoland@gmail.com

Drs. I.M.S.J.G. Sprengers

Isabelle Sprengers

Noord-Holland

ISprengers@ja.nl

Foto

Robin van de Paverd

en

Luco van Bergen

 

Regio Amsterdam

MEPamsterdam@outlook.com

Foto

Anna Jensma

en

Thijs van Aken

Zuid-Holland

 

info@mepzuidholland.nl

Website: www.mepzuidholland.nl

Hanneke van Kleef

Hanneke van Kleef

Regio Rotterdam

j.vankleef@rml.nl

Rob Jansen

Rob Jansen

 

Zeeland

jsn@cswalcheren.nl

 
 S. Lamont

Sanne Lamont

 

Noord-Brabant

s.lamont@sgdb.nl

Website: www.mepnoordbrabant.nl

Pasfoto

Zeppe Roijakkers

Limburg

zeppe.roijakkers@meplimburg.nl

Website: www.meplimburg.nl