K. zu Inn- und Knyphausen Leer

in de periode 1808-1810: lid Staatsraad (1806-1810)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam

Karl

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Lütetsburg, 4 juni 1749

overlijdensplaats en -datum
Norden, 16 september 1841

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/3)

  • lid Staatsraad, van 9 april 1808 tot 1 augustus 1810
  • lid Franse Wetgevende Lichaam te Parijs, van 19 februari 1811 tot 1 juli 1814 (voor het departement Wester-Eems)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Nevenfuncties

commissaris Weduwefonds voor de geëmployeerden tot het algemeen bestuur behorende, vanaf 17 februari 1809

afgeleide functies, presidia etc.
lid sectie Financiën (Staatsraad), van 9 april 1808 tot 1 augustus 1810

5.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

6.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.