E.J. de Lesné Harel

in de periode 1806-1810: lid Staatsraad (1806-1810)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen

Eduard Jacob

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
's-Gravenhage, 4 februari 1757

overlijdensplaats en -datum
onbekend

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/7)

  • lid in buitengewone dienst, Staatsraad, van 5 februari 1808 tot 1 januari 1810
  • lid Keizerlijk Wetgevend Lichaam te Parijs, van 19 februari 1811 tot 4 juni 1811 (voor het departement Monden van de Maas)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Nevenfuncties

afgeleide functies, presidia etc. (2/3)
  • lid sectie Oorlog (Staatsraad), van 12 februari 1807 tot 5 februari 1808
  • lid sectie Oorlog en Marine (Staatsraad), van 5 februari 1808 tot 1 januari 1810

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

5.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.