Dr. S.A. (Boet) de Lange

in de periode 1984-1989: staatsraad in buitengewone dienst

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen (roepnaam)

Samuel Albert (Boet)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Amsterdam, 31 mei 1919

overlijdensplaats en -datum
Rotterdam, 6 juni 2007

3.

Hoofdfuncties/beroepen (3/4)

  • hoogleraar neurochirurgie Nederlandse Economische Hogeschool (vanaf 1973 Erasmus Universiteit) te Rotterdam, van 1968 tot 1984
  • lid College van Bestuur Erasmus Universiteit Rotterdam, van 1981 tot 1983
  • staatsraad in buitengewone dienst, Raad van State, van 1 oktober 1984 tot 1 juni 1989 (benoemd bij K.B. van 22 juni 1984)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Nevenfuncties (2/7)

  • lid Raad van Toezicht TNO, van 1986 tot 1989
  • lid commissie onderzoek medische praktijk van levensbeëindigend optreden (Commissie-Remmelink), van januari 1990 tot september 1991

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

5.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.