Mr. W. Doelman

in de periode 1798-1801: lid Eerste Kamer Vertegenwoordigend Lichaam (1798-1801)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam

Willem

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Nijmegen, 30 oktober 1743

overlijdensplaats en -datum
Amsterdam, 22 december 1811

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/9)

  • lid Eerste Kamer, Vertegenwoordigend Lichaam, van 31 juli 1798 tot 28 juli 1801 (voor het district Nijmegen)
  • voorzitter Eerste Kamer, Vertegenwoordigend Lichaam, van 14 juni 1801 tot 28 juni 1801

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Nevenfuncties (2/3)

  • vaandrig in de burgercompagnie te Nijmegen, vanaf 14 juli 1766
  • kerkmeester te Nijmegen, van 1796 tot 1797

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

5.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Zijn vader was gemeensman van Nijmegen

7.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

8.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.