Dr. J.B. Cramer

in de periode 1799-1801: lid Tweede Kamer Vertegenwoordigend Lichaam (1798-1801)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen

Johannes Bernardus

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Amsterdam, november 1755

doopplaats en -datum
Amsterdam, 19 november 1755

overlijdensplaats en -datum
Hilversum, 2 september 1803

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/3)

  • lid departementaal bestuur, departement Amstel, van 1 maart 1799 tot 1 juni 1802
  • lid Tweede Kamer, Vertegenwoordigend Lichaam, van 30 juli 1799 tot 17 januari 1801 (voor het district Weesp)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

5.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

6.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.