Mr. V.D.D. (Danai) van Weerdenburg

foto Mr. V.D.D. (Danai) van Weerdenburg
bron: Tweede Kamer

Danai van Weerdenburg (1976) is sinds 23 maart 2017 lid van de Tweede Kamerfractie van de PVV. In 2015-2017 was zij Eerste Kamerlid. Zij was eerder medewerker van de PVV-fractie in de Tweede Kamer. Als Tweede Kamerlid houdt mevrouw Van Weerdenburg zich bezig met binnnelandse zaken, buitenlandse zaken, buitenlandse handel en ontwikkelingssamenwerking.

PVV
in de periode 2015-heden: lid Tweede Kamer, lid Eerste Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen (roepnaam)

Vicky Dafne Danai (Danai)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Amstelveen, 1 augustus 1976

3.

Partij/stroming

partij(en)
PVV (Partij voor de Vrijheid)

4.

Hoofdfuncties/beroepen

  • beleidsmedewerker, PVV-fractie Tweede Kamer der Staten-Generaal, van januari 2007 tot 22 juni 2015
  • lid Eerste Kamer der Staten-Generaal, van 9 juni 2015 tot 23 maart 2017
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 23 maart 2017

5.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Wetenswaardigheden

verkiezingen
  • Was in 2012 PVV-kandidaat bij de Tweede Kamerverkiezingen

e-mailadres
d.vanweerdenburg@tweedekamer.nl

7.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.