Jozias van Aartsen geïnstalleerd als burgemeester Den Haag

donderdag 27 maart 2008, 10:27

Vandaag wordt in de Raadzaal van het Haagse stadhuis Jozias van Aartsen geïnstalleerd als nieuwe burgemeester van den Haag. Hij volgt Wim Deetman op, die op 1 januari 2008 lid van de Raad van State is geworden.

Van Aartsen werd na een ambtelijke loopbaan minister van Landbouw in het kabinet-Kok I en daarna minister van Buitenlandse Zaken in het kabinet-Kok II. In 2003 werd hij voorzitter van de VVD-fractie in Tweede Kamer, maar stapte op na de verloren raadsverkiezingen in 2006.

bron: ANP, biografisch archief PDC


Meer over

De burgemeesters van Den Haag sinds 1822

 
Zanen, J.H.C. vanZanen, J.H.C. van, vanaf 1 juli 2020
Remkes, J.W. Remkes, J.W., van 11 oktober 2019 tot 1 juli 2020
Krikke, P.Ch. Krikke, P.Ch., van 17 maart 2017 tot 6 oktober 2019
Aartsen, J.J. vanAartsen, J.J. van, van 27 maart 2008 tot 1 maart 2017
Deetman, W.J. Deetman, W.J., van 1 december 1996 tot 1 januari 2008
Havermans, A.J.E. Havermans, A.J.E., van 1 september 1985 tot 1 augustus 1996
Schols, F.G.L.L. Schols, F.G.L.L., van 14 oktober 1975 tot 1 juni 1985
Marijnen, V.G.M. Marijnen, V.G.M., van 16 oktober 1968 tot 5 april 1975
Kolfschoten, H.A.M.T. Kolfschoten, H.A.M.T., van 10 februari 1957 tot 1 november 1968
Schokking, F.M.A. Schokking, F.M.A., van 1 november 1949 tot 1 augustus 1956
Visser, W.A.J. Visser, W.A.J., van 1 juni 1947 tot 27 mei 1949
Monchy, S.J.R. deMonchy, S.J.R. de, van 5 mei 1945 tot 1 januari 1947
Bilt, C.L. van derBilt, C.L. van der, van 1 juli 1940 tot 15 juni 1942
Monchy, S.J.R. deMonchy, S.J.R. de, van 1 juli 1934 tot 1 juli 1940
Bosch ridder van Rosenthal, L.H.N. Bosch ridder van Rosenthal, L.H.N., van 1 december 1930 tot 1 juni 1934
Patijn, J.A.N. Patijn, J.A.N., van 30 september 1918 tot 1 oktober 1930
Karnebeek, H.A. vanKarnebeek, H.A. van, van 1 augustus 1911 tot 9 september 1918
Sweerts de Landas Wyborgh, E.C. baron Sweerts de Landas Wyborgh, E.C. baron, van 15 juli 1904 tot 1 mei 1911
Harinxma thoe Slooten, J.S. baron vanHarinxma thoe Slooten, J.S. baron van, van 1 juli 1898 tot 4 april 1904
Beaufort, B.Ph. deBeaufort, B.Ph. de, van 15 september 1897 tot 16 april 1898
Roest, A.J. Roest, A.J., van 21 september 1887 tot 1 juli 1897
Patijn, J.G. Patijn, J.G., van 16 september 1882 tot 8 september 1887
Gevers Deynoot, F.G.A. Gevers Deynoot, F.G.A., van 1 juni 1858 tot 1 juni 1882
Hooft, G.L.H. Hooft, G.L.H., van 28 maart 1843 tot 15 mei 1858
Copes van Cattenburch, L.C.R. Copes van Cattenburch, L.C.R., van 8 maart 1824 tot 16 december 1842
Schiefbaan, J.A. Schiefbaan, J.A., van 13 september 1822 tot 8 maart 1824