Max van den Berg benoemd tot Commissaris van de Koningin in Groningen

vrijdag 6 juli 2007, 16:08

De ministerraad heeft ingestemd met het voorstel van minister Ter Horst van Binnenlandse Zaken om Europarlementariër Max van den Berg (PvdA) te benoemen tot commissaris van de Koningin in Groningen.

Van den Berg volgt zijn partijgenoot Hans Alders op, die voorzitter wordt van de brancheorganisatie van energiebedrijven. De benoeming gaat in op 1 september 2007.

bron: RVD


Commissarissen van de Koning(in) in Groningen

Paas, F.J. Paas, F.J., vanaf 18 april 2016
Berg, M.J. van denBerg, M.J. van den, van 1 september 2007 tot 1 april 2016
Alders, J.G.M. Alders, J.G.M., van 1 september 1996 tot 1 september 2007
Vonhoff, H.J.L. Vonhoff, H.J.L., van 16 december 1980 tot 1 juli 1996
Toxopeus, E.H. Toxopeus, E.H., van 16 februari 1970 tot 1 november 1980
Fock, C.L.W. Fock, C.L.W., van 1 april 1962 tot 1 februari 1970
Offerhaus, W.A. Offerhaus, W.A., van 1 juli 1954 tot 24 november 1961
Ebels, E.H. Ebels, E.H., van 5 mei 1945 tot 1 juli 1954
Ebels, E.H. Ebels, E.H., van 11 augustus 1941 tot 1 maart 1942
Linthorst Homan, J. Linthorst Homan, J., van 1 juni 1937 tot 9 augustus 1941
Fockema Andreae, J.P. Fockema Andreae, J.P., van 1 december 1933 tot 1 april 1937
Tjarda van Starkenborgh Stachouwer, A.W.L. Tjarda van Starkenborgh Stachouwer, A.W.L., van 1 juni 1925 tot 1 november 1933
Tjarda van Starkenborgh Stachouwer, E. Tjarda van Starkenborgh Stachouwer, E., van 1 oktober 1917 tot 1 juni 1925
Geertsema, C.C. Geertsema, C.C., van 1 februari 1893 tot 1 oktober 1917
Panhuys, J.Æ.A. vanPanhuys, J.Æ.A. van, van 1 januari 1883 tot 1 januari 1893
Heiden Reinestein, L. graaf vanHeiden Reinestein, L. graaf van, van 1 oktober 1867 tot 2 november 1882
Roijen, I.A. Soetens vanRoijen, I.A. Soetens van, van 1 maart 1853 tot 1 september 1867
Limburg Stirum, L.G.A. graaf vanLimburg Stirum, L.G.A. graaf van, van 1 september 1850 tot 1 januari 1853