Mr. R. (Rens) Raemakers

foto Mr. R. (Rens) Raemakersvergrootglas

Rens Raemakers (1991) is sinds 23 maart 2017 lid van de Tweede Kamerfractie van D66 . Hij werkte bij een managing adviesbureau en was fractievoorzitter van D66 in de raad van de gemeente Leudal. Voorts was hij secretaris van D66 in Limburg. De heer Raemakers houdt zich als Kamerlid bezig met kinderopvang/kindregelingen, jeugdzorg, jeugdcriminaliteit, arbeidsomstandigheden, Participatiewet en armoede- en schuldenbeleid en inspectie en toezicht.

D66
in de periode 2017-heden: lid Tweede Kamer

Voornaam (roepnaam)

(Rens)

Personalia

geboorteplaats en -datum
Neer (Lb.), 27 maart 1991

Partij/stroming

partij(en)
D66 (Democraten 66)

Hoofdfuncties/beroepen

  • lid gemeenteraad van Leudal, van 27 maart 2014 tot 23 maart 2017
  • juridisch medewerker gemeente Brunssum, van juni 2016 tot januari 2017 (gedetacheerd via Maandag Maastricht)
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 23 maart 2017

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Kreeg op 18-jarige leeftijd kanker, waarvan hij genas

woonplaats
Neer

e-mailadres
r.raemakers@tweedekamer.nl

Uitgebreide versie

uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.