Drs. F.W. (Frank) Futselaar

foto Drs. F.W. (Frank) Futselaarvergrootglas

Frank Futselaar (1979) is sinds 23 maart 2017 lid van de Tweede Kamerfractie van de SP . Hij was docent politiek en cultuur bij Saxion Hogeschool en was gemeenteraadslid in Zwolle. Eerder was hij lid van Provinciale Staten van Overijssel. In de Tweede Kamer houdt de heer Futselaar zich bezig met onderwijs, landbouw en natuurontwikkeling.

SP
in de periode 2017-heden: lid Tweede Kamer

Voornamen (roepnaam)

Frank Wybe (Frank)

Personalia

geboorteplaats en -datum
Groningen, 26 juli 1979

Partij/stroming

partij(en)
SP (Socialistische Partij)

Hoofdfuncties/beroepen

  • beleidsmedewerker SP-fractie Europees Parlement, van juli 2004 tot augustus 2008
  • beleidsmedewerker Provincie Overijssel, van augustus 2008 tot december 2011
  • lid gemeenteraad van Zwolle, van 11 maart 2010 tot 16 maart 2017
  • lid Provinciale Staten van Overijssel, van 15 maart 2011 tot 26 maart 2015
  • docent media, informatie en communicatie (MIC), Academie voor Creatieve Technologie van Saxion Hogeschool te Zwolle, vanaf augustus 2011 (sinds maart 2017 op non-actief)
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 23 maart 2017

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Was vrijwilliger bij de LSVb (Landelijke Studenten Vakbond)

woonplaats
Zwolle

e-mailadres
f.futselaar@tweedekamer.nl

Uitgebreide versie

uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.