Dr. S. (Simone) Kerseboom

foto Dr. S. (Simone) Kerseboom
Bron: Tweede Kamer der Staten Generaal

Simone Kerseboom (1984) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van Forum voor Democratie (FVD). Sinds 16 augustus 2022 is zij met zwangerschaps- en bevallingsverlof. Zij is lid van Provinciale Staten van Limburg en was werkzaam als vertaalster. Mevrouw Kerseboom studeerde in Zuid-Afrika. Als Kamerlid houdt zich onder meer bezig met buitenlandse zaken, buitenlandse handel en ontwikkelingssamenwerking en onderwijs, cultuur en wetenschap.

FVD
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam (roepnaam)

(Simone)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Roosendaal (gem. Roosendaal en Nispen), 26 april 1984

3.

Partij/stroming

partij(en)
FVD (Forum voor Democratie)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/5)

  • vertaalster en eigenaar Novel Translations & Language Services, van 1 januari 2018 tot 25 maart 2021
  • lid Provinciale Staten van Limburg, vanaf maart 2019
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 31 maart 2021 tot 16 augustus 2022

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

7.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

8.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.