F. (Fonda) Sahla

foto F. (Fonda) Sahla

Fonda Sahla (1979) is sinds 27 oktober 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van D66. Tot 18 januari 2022 verving zij tijdelijk Rens Raemakers. Mevrouw Sahla was gemeenteraadslid in Den Haag en als zzp'er projectleider bij het Residentie Orkest. Als Kamerlid houdt zij zich bezig met kinderopvang, langdurige zorg, jeugdzorg en jeugdcriminaliteit en jeugdbescherming.

D66
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam (roepnaam)

(Fonda)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
's-Gravenhage, 29 mei 1979

3.

Partij/stroming

partij(en)
D66 (Democraten 66)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/4)

  • lid gemeenteraad van 's-Gravenhage, van 29 maart 2018 tot oktober 2021
  • projectleiding Residentie Orkest, van juli 2019 tot oktober 2021 (zzp)
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 27 oktober 2021

tijdelijke vervanging Kamerlid
  • Verving op grond van artikel X van de Kieswet van 27 oktober 2021 tot 18 januari 2022 tijdelijk Rens Raemakers als Tweede Kamerlid

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Nevenfuncties

huidige (2/3)
  • coördinator en begeleider van vrouwengroep Buurtkamer GHM, vanaf maart 2014
  • lid Ouderadviesraad stichting Ouders & Onderwijs, vanaf november 2020

vorige
  • projectcoördinator Buurtmoeders Transvaal stichting Zebra Welzijn, van juli 2017 tot december 2018

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

7.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

8.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.