K.B. (Kiki) Hagen MA

foto K.B. (Kiki) Hagen MA
bron: D66

Kiki Hagen (1987) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van D66. Zij was van april 2018 tot maart 2021 wethouder van duurzaamheid, milieu, water en dijken, jeugd, onderwijs en inwonersparticipatie van de gemeente De Ronde Venen. Mevrouw Hagen is woordvoerster luchtvaart, wegen en mobiliteit en milieu.

D66
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam (roepnaam)

(Kiki)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Amsterdam, 6 januari 1987

3.

Partij/stroming

partij(en)
D66 (Democraten 66)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/5)

  • lid gemeenteraad van De Ronde Venen, van 27 maart 2014 tot 26 april 2018
  • wethouder (van duurzaamheid, milieu, water en dijken, jeugd, onderwijs en inwonersparticipatie) van De Ronde Venen, van 26 april 2018 tot 31 maart 2021
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 31 maart 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

7.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.