Drs. E.J. (Evert Jan) Slootweg

foto Drs. E.J. (Evert Jan) Slootweg
bron: Tweede Kamer

Evert Jan Slootweg (1969) is sinds 31 oktober 2017 lid van de Tweede Kamerfractie van het CDA. Hij was eerder beleidsmedewerker financiën bij de CDA-Tweede Kamerfractie en medewerker van onder meer het CNV, het wetenschappelijk instituut voor het CDA en van Europarlementariër Bartho Pronk. De heer Slootweg is financieel woordvoerder van zijn fractie en houdt zich verder bezig met AOW en Wet langdurige zorg.

CDA
in de periode 2017-heden: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen (roepnaam)

Evert Jan (Evert Jan)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Ermelo, 18 mei 1969

3.

Partij/stroming

partij(en)
CDA (Christen-Democratisch Appèl)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/9)

  • beleidsmedewerker financiën CDA-Tweede Kamerfractie, van 1 mei 2013 tot februari 2014
  • procesmanager financiën, Divosa, van 1 februari 2014 tot 31 oktober 2017
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 31 oktober 2017

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Nevenfuncties

huidige
  • voorzitter Pastorale Raad Zuid-Brinkstraatkerk, vanaf 1 september 2015

6.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

7.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.