H.J.C. (Harry) Smulders

foto H.J.C. (Harry) Smulders

Uit het bedrijfsleven afkomstig Tilburgs Tweede Kamerlid van de LPF in de periode 2002-2003. Werkte onder andere in de koopvaardij en was later afdelingshoofd, interim manager en bedrijfsadviseur. Speelde als lid van de enquêtecommissie bouwnijverheid een tamelijk prominente rol. Liet tijdens de verhoren soms duidelijk zijn ergernis blijken over de misstanden in de bouw.

LPF
in de periode 2002-2003: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen (roepnaam)

Henricus Josephus Clemens (Harry)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Tilburg, 17 oktober 1942

3.

Partij/stroming

partij(en)
  • LPF (Lijst Pim Fortuyn), vanaf 21 maart 2002
  • TON (Trots op Nederland), 2010 (gemeentelijke lijst in Eijsden-Margraten)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/10)

  • zelfstandig projectmanager (opzetten, (re)organiseren en implementeren van administratieve organisaties bij bedrijven en instellingen)
  • interim-manager elektrotechnische groothandel, 1990
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 23 mei 2002 tot 30 januari 2003

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Nevenfuncties

afgeleide functies, presidia etc.
  • lid parlementaire enquêtecommissie Bouwnijverheid (Tweede Kamer der Staten-Generaal), van 5 juni 2002 tot 30 januari 2003
  • ondervoorzitter vaste commissie voor Sociale Zaken en Werkgelegenheid (Tweede Kamer der Staten-Generaal), van 25 september 2002 tot 30 januari 2003

6.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

7.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

8.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.