J.D.M.P. (Ine) Aasted-Madsen-van Stiphout

foto J.D.M.P. (Ine) Aasted-Madsen-van Stiphout

Limburgs CDA-Tweede Kamerlid met een bijzondere belangstelling voor jeugdwelzijn, in het bijzonder voor kinderen met gedragsproblemen of beperkingen. Die belangstelling lag in het verlengde van haar beroepsachtergrond: zij was onder meer geruime tijd locatiedirecteur van een school voor zeer moeilijk opvoedbare kinderen. Tijdens haar enkele malen onderbroken Kamerlidmaatschap kwam zij ook op voor de belangen van veteranen en maakte zij deel uit van het Beneluxparlement. Was verder in Limburg actief in de wielersport. Bescheiden, maar bevlogen Kamerlid.

CDA
in de periode 2002-2010: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen (roepnaam)

Josine Dominique Maria Petra (Ine)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Eindhoven, 23 mei 1961

3.

Partij/stroming

partij(en)
CDA (Christen-Democratisch Appèl)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (6/14)

  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 23 mei 2002 tot 30 januari 2003
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 21 mei 2003 tot 30 november 2006
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 13 mei 2008 tot 17 augustus 2008
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 3 september 2008 tot 17 juni 2010
  • projectleider "Wonen en Werken in de Wijk"
  • directeur/eigenaar Tobas dienstverlening

tijdelijke vervanging Kamerlid
  • Verving op grond van artikel X10 van de Kieswet van 13 mei tot 17 augustus 2008 Nicolien van Vroonhoven-Kok als Tweede Kamerlid

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Nevenfuncties

vorige (2/18)
  • lid bestuur Humanitas Parkstad, vanaf 2012
  • lid bestuur Stichting Catharijn, vanaf 2012

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

7.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Activiteiten

als parlementariër
  • Hield zich als Tweede Kamerlid behalve met jeugdwelzijn en defensie ook bezig met consumentenbeleid

9.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

10.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.