E. van Mattemburch

in de periode 1808: lid Wetgevend Lichaam (1806-1810)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam

Eduardus

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Oudenbosch, augustus 1746

doopplaats en -datum
Oudenbosch, 11 augustus 1746

overlijdensplaats en -datum
Oudenbosch, 30 december 1808

begraafplaats en -datum
Huijbergen

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/7)

  • lid departementaal bestuur van Brabant, van 4 juni 1802 tot 3 juli 1804
  • lid Wetgevend Lichaam, van 5 januari 1808 tot 30 december 1808 (voor Brabant)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Nevenfuncties (2/4)

  • dijkgraaf waterschap Mark en Dintel, vanaf 22 januari 1805
  • dijkgraaf polder Heer Jansland, vanaf 1808

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

5.

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Zijn vader was rentmeester nabij Bergen op Zoom en Sint-Michielsgestel

6.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

7.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.