I. (Isa) Kahraman MSc

foto I. (Isa) Kahraman MSc
Naar de grotere foto (verschijnt in een nieuw venster)
bron: Nieuw Sociaal Contract

Isa Kahraman (1974) is sinds 6 december 2023 lid van de Tweede Kamerfractie van Nieuw Sociaal Contract. Hij was voor het CDA enige jaren gemeenteraadslid (en fratievoorzitter) in Rijssen-Holten. Hij had een managementfunctie bij het internationale adviesbedrijf Accenture. De heer Kahraman is woordvoerder defensie (inclusief inzet in het buitenland), veteranenbeleid, ontwikkelingssamenwerking en religieuze minderheden in het buitenland.

NSC
in de periode 2023-heden: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Midyat (Turkije), 1 april 1974, opmerking: genoemde plaats Bote

2.

Partij/stroming

partij(en)
  • CDA (Christen-Democratisch Appèl)
  • NSC (Nieuw Sociaal Contract), vanaf 2023

3.

Hoofdfuncties/beroepen

  • account manager Noordoost Nederland, AM Nederland B.V., 1999
  • account manager Benelux, Peak Technologies Benelux B.V., van 1999 tot 2001
  • (senior) account manager Getronics, van juni 2001 tot maart 2006 (o.a. werkzaam bij de gemeente Amsterdam)
  • leidinggevend consultant (relatiebeheer), Capgemini Nederland B.V., van maart 2006 tot augustus 2010
  • lid gemeenteraad van Rijssen-Holten, van 16 maart 2006 tot 29 maart 2018
  • leidinggevend consultant (relatiebeheer) business unit Oracle JD Edwars, Capgemini Nederland B.V., van augustus 2010 tot oktober 2011
  • directeur verkoop en marketing, Simgroep, van oktober 2011 tot januari 2016
  • vicevoorzitter Raad van Bestuur, leidinggevend bij ministeries van Binnenlandse Zaken en van Buitenlandse Zaken, Atos, van januari 2016 tot september 2017
  • vicevoorzitter Raad van Bestuur, leidinggevend bij ministerie van Defensie, Atos, van september 2017 tot juli 2019
  • vicevoorzitter Raad van Bestuur, hoofd sector defensie en veiligheid, Atos, van juli 2019 tot januari 2021
  • directeur Ascenture, van februari 2021 tot 1 december 2023
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 6 december 2023

4.

Partijpolitieke functies

overzicht
  • lid bestuur Stichting fractieondersteuning Nieuw Sociaal Contract, vanaf 18 december 2023

vorige
  • trainer Eduardo Frei Stichting, van september 2018 tot oktober 2023

5.

Nevenfuncties

huidige
  • lid bestuur Stichting ondersteuning Mor Gabrielklooster, vanaf 18 juli 2012

vorige
  • lid Raad van Toezicht Rijnbrink, van januari 2002 tot januari 2013
  • lid Gewestraad Twente, van januari 2008 tot januari 2016
  • lid Raad van Toezicht Mijande Wonen, van juli 2017 tot 1 januari 2024
  • voorzitter Tennisclub Rijssen, van 1 januari 2018 tot 1 januari 2024

comités van aanbeveling, erefuncties etc.
lid Comité van aanbevelingen voor het comité 1915, vanaf 5 mei 2023

6.

Opleiding

hoger beroepsonderwijs
  • economie (BSc), Hogeschool Saxion te Enschede, van juli 1994 tot januari 1998

academische studie
  • management (MSc), Nyenrode Business University te Breukelen, van 2005 tot 2007

opleidingen
  • ATOS internationaal leiderschap, HEC Parijs, van 2019 tot 2020

cursussen
  • management financiën en financiële risico's, Erasmus Universiteit Rotterdam, 2018
 


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.