G.K. (Gaby) Perin-Gopie MSc

foto G.K. (Gaby) Perin-Gopie MSc
Naar de grotere foto (verschijnt in een nieuw venster)

Gaby Perin-Gopie (1986) is sinds 13 juni 2023 lid van de Volt-fractie in de Eerste Kamer. Zij is fractievoorzitter. Van mei 2022 tot juni 2023 was zij voorzitter van het CNV Zorg en Welzijn. Eerder was mevrouw Perin werkzaam als beleidsmedewerker bij het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap en het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

Volt
in de periode 2023-heden: lid Eerste Kamer, fractievoorzitter EK

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Personalia

voornamen (roepnaam)
(Gaby)

geboorteplaats en -datum
Zoetermeer, 29 oktober 1986

2.

Partij/stroming

partij(en)
Volt Nederland

3.

Hoofdfuncties/beroepen (6/8)

  • projectleider I-Interim Rijk, van november 2016 tot september 2017
  • coördinerend/senior beleidsmedewerker, ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport, van september 2017 tot november 2021
  • programmamanager, ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport, van januari 2021 tot mei 2022
  • voorzitter CNV Zorg en Welzijn, lid bestuur CNV Connectief, van 1 mei 2022 tot 1 juni 2023
  • lid Eerste Kamer der Staten-Generaal, vanaf 13 juni 2023
  • fractievoorzitter Volt Eerste Kamer der Staten-Generaal, vanaf 13 juni 2023

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

5.

Nevenfuncties

vorige
  • lid ouderadviescommissie Compananny Statenkwartier Den Haag, van maart 2018 tot november 2019

6.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

7.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

8.

Uitgebreide versie

Speciaal voor de verkiezingen voor de Tweede Kamer zijn de biografieën van alle kansrijke (volgens de peilingen) kandidaten in uitgebreide vorm raadpleegbaar op parlement.com.

Voor de overige ruim 5000 biografieën geldt het volgende:

In het digitale biografisch archief van de Stichting PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, parlementaire activiteiten, opleiding en wetenswaardigheden. Voorlopig is het beschikbaar stellen van uitgebreide biografieën, en/of daarop gebaseerde statistische gegevens, opgeschort. Wilt u een uitgebreide biografie inzien? Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.