Drs. H.M.B. (Barbara) Joziasse MiF

foto Drs. H.M.B. (Barbara) Joziasse MiF
bron: Rijksoverheid.nl

Barbara Joziasse (1967) is vanaf 1 januari 2021 lid van de Algemene Rekenkamer. Zij was diplomaat, onder meer als ambassadeur in Zimbabwe, Oman en laatstelijk Jordanië. Daarvoor vervulde zij ambtelijke functies.

in de periode 2021-heden: lid Algemene Rekenkamer

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam (roepnaam)

(Barbara)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Veere, 19 juli 1967

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/9)

  • ambassadeur te Amman (Jordanië), van augustus 2017 tot 1 januari 2021
  • lid Algemene Rekenkamer, vanaf 1 januari 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Nevenfuncties

vorige
  • lid medezeggenschapsraad faculteit Arabisch, Turks en Perzisch, Rijksuniversiteit Leiden, van augustus 1988 tot augustus 1989
  • voorzitter Raad van Bestuur VerY BZ, van augustus 1996 tot augustus 1967

afgeleide functies, presidia etc. (2/3)
  • voorzitter Regionale Raad Nederlandse ambassades in het Midden-Oosten, Noord-Afrika en de Golfregio, van januari 2015 tot maart 2018
  • voorzitter Raad van diplomatieke missies, van september 2016 tot maart 2018

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

5.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.