E. (Elmar) Vlottes

foto E. (Elmar) Vlottes
Naar de grotere foto (verschijnt in een nieuw venster)
bron: PVV

Elmar Vlottes (1989) is sinds 6 december 2023 Tweede Kamerlid voor de PVV. Hij was werkzaam als programmeur bij een elektronicabedrijf, medewerker van de PVV-Tweede Kamerfractie en Statenlid in Gelderland. De heer Vlottes is woordvoerder belastingen.

PVV
in de periode 2023-heden: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Apeldoorn, 3 augustus 1989

2.

Partij/stroming

partij(en)
PVV (Partij voor de Vrijheid)

3.

Hoofdfuncties/beroepen

  • programmeur automatisering, "Vlottes Electromechaniek" te Apeldoorn, van 1 december 2012 tot 6 december 2023 (bedrijf voor in- en verkoop van verlichtingsarmaturen en adviseur voor elektrotechnische en mechanische werkzaamheden)
  • lid Provinciale Staten van Gelderland, van 11 april 2017 tot 21 december 2023
  • beleidsmedewerker leefbaarheid, werkgelegenheid, onderwijs en gaswinning, PVV-fractie, Tweede Kamer der Staten-Generaal, tot 6 december 2023
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 6 december 2023

4.

Partijpolitieke functies

overzicht
  • penningmeester Stichting fractieondersteuning PVV Gelderland, vanaf 12 april 2017
  • lid bestuur Stichting ondersteuning Tweede Kamerfractie PVV, vanaf 19 december 2023

vorige
  • vicefractievoorzitter PVV Provinciale Staten van Gelderland

5.

Nevenfuncties

afgeleide functies, presidia etc.
lid Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie, vanaf januari 2024

6.

Opleiding

academische studie
  • Nederlands recht, Radboud Universiteit Nijmegen

cursussen
  • cursus Vlottes electromechaniek

7.

Wetenswaardigheden

verenigingen, sociëteiten, genootschappen etc.
lid Schietsportvereniging DVS te Apeldoorn

hobby's
schietsport


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.