V. (Vicky) Maeijer MA

foto V. (Vicky) Maeijer MAvergrootglas

Vicky Maeijer (1986) is sinds 23 maart 2017 lid van de Tweede Kamerfractie van de PVV . In 2014 -2017 was zij lid van het Europees Parlement. Mevrouw Maeijer was in het EP lid van de commissies burgerlijke vrijheden, justitie en binnenlandse zaken en rechten van de vrouw en gendergelijkheid. Eerder was zij beleidsmedewerker bij de PVV-fractie in de Tweede Kamer en fractievoorzitter van de PVV in de Staten van Zuid-Holland. Mevrouw Maeijer houdt zich als Tweede Kamerlid bezig met Europese zaken.

PVV
in de periode 2012-heden: lid Tweede Kamer, lid Europees Parlement

Voornaam (roepnaam)

Vicky (Vicky)

Personalia

geboorteplaats en -datum
Rotterdam, 7 september 1986

Partij/stroming

partij(en)
PVV (Partij voor de Vrijheid)

fractie Europees Parlement
  • niet-ingeschrevenen, tot 16 juni 2015
  • Europa van Naties en Vrijheden, van 16 juni 2015 tot 23 maart 2017

Hoofdfuncties/beroepen (4/6)

  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 23 maart 2017
  • lid Europees Parlement, van 1 juli 2014 tot 15 maart 2017
  • lid Provinciale Staten van Zuid-Holland, van 17 maart 2011 tot 1 juli 2014
  • beleidsmedewerker buitenland, PVV-fractie Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 2010 tot 1 juli 2014 (medewerker Kamerlid Bontes)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

Activiteiten

als Europarlementariër

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Haar vader was landmeter, haar moeder was werkzaam in de kinderopvang

e-mailadres
v.maeijer@tweedekamer.nl

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.