Mr. J. (Hans) van der Vlist

foto Mr. J. (Hans) van der Vlist

Hans van der Vlist (1952) was van 1 augustus 2011 tot 1 oktober 2016 secretaris-generaal van het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap. Daarvoor was hij topambtenaar bij het ministerie van Justitie (later Veiligheid en Justitie).

in de periode 2011-2016: secretaris-generaal

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam (roepnaam)

(Hans)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
1952

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/10)

  • topconsultant ABD (Algemene Bestuursdienst Rijk), van oktober 2016 tot 30 juni 2018
  • directeur ABDTOPConsult (Algemene Bestuursdienst Rijk), vanaf 1 juli 2018

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Nevenfuncties

huidige (2/3)
  • voorzitter Raad van Commissarissen Woonbron, vanaf 2012
  • lid Raad van Commissarissen Parnassia Groep, vanaf december 2015

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

5.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.