Dr. A. (Arre) Zuurmond

Arre Zuurmond (1959) is sinds 2022 regeringscommissaris voor de informatiehuishouding. Eerder was hij gemeentelijk ombudsman in Amsterdam, universitair hoofddocent aan de Technische Universiteit Delft en bijzonder hoogleraar ICT in Leiden. Hij was verder werkzaam als directeur ICT bij PinkRoccade en oprichter en bestuurder van adviesbureau Zenc.

in de periode 2022-heden: regeringscommissaris

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam (roepnaam)

Arre (Arre)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Leiden, 24 februari 1959

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/7)

  • ombudsman gemeente Amsterdam, van september 2013 tot augustus 2021
  • regeringscommissaris voor informatiehuishouding, vanaf 1 januari 2022

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Nevenfuncties

vorige
  • wetenschappelijk directeur Kafkabrigade, van augustus 2010 tot september 2013
  • associé HEC (Het Expertise Centrum), van oktober 2011 tot september 2013

5.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.