W.P. Groeneveldt

in de periode 1893-1895: vicepresident Raad van Nederlands-Indië

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen

Willem Pieter

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Gorinchem, 28 mei 1841

overlijdensplaats en -datum
's-Gravenhage, 19 augustus 1915

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/9)

  • lid Raad van Nederlands-Indië, van 19 juli 1889 tot 1 juni 1893
  • vicepresident Raad van Nederlands-Indië, van 1 juni 1893 tot 5 juli 1895

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Nevenfuncties

  • secretaris Bataviaasch Genootschap van Kunsten en Wetenschappen, van oktober 1877 tot augustus 1889
  • voorzitter Bataviaasch Genootschap van Kunsten en Wetenschappen, vanaf augustus 1889

comités van aanbeveling, erefuncties etc.
  • erelid Bataviaasch Genootschap van Kunsten en Wetenschappen
  • erelid Preanger Wedloop-sociëteit

5.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

7.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.