Drs. P.A.Ch.Th. (Peter) van Heeswijk

foto Drs. P.A.Ch.Th. (Peter) van Heeswijk
bron: ANP Fotoarchief

Peter van Heeswijk (1962) was van juni 2007 tot juni 2010 voorzitter van het CDA. Hij werd via een ledenraadpleging gekozen als opvolger van Marja van Bijsterveldt. Van Heeswijk is eigenaar van diverse bakkerswinkels en was Statenlid in Noord-Brabant.

in de periode 2007-2010: partijvoorzitter

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen (roepnaam)

Petrus Adrianus Christiaan Theresia (Peter)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Luyksgestel, 10 juli 1962

3.

Partij/stroming

partij(en)
CDA (Christen-Democratisch Appèl)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (2/8)

  • directeur bestuurder Woonpartners, van april 2015 tot maart 2018
  • directeur bestuurder ad interim, Rijnhart Wonen, vanaf maart 2018

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Nevenfuncties

huidige
  • commissaris Social Label, vanaf 2014

vorige
  • lid Raad van Commissarissen Rabobank De Kempen, van juni 2011 tot juni 2015
  • lid bestuur Diabetesvereniging Nederland, van juni 2011 tot februari 2016

7.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Zijn ouders hadden een bakkerij

9.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

10.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.