R. Voûte

in de periode 1809: lid Staatsraad (1806-1810)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam

Robbert

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Amsterdam, 13 februari 1747

overlijdensplaats en -datum
Oudshoorn, 15 juni 1823

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/10)

  • directeur Centrale Kas te Amsterdam 01-12-1810/00-11-1813
  • requestmeester Centrale kas te Amsterdam, van oktober 1811 tot november 1813

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Nevenfuncties

afgeleide functies, presidia etc.
lid sectie Financiën (Staatsraad), van 16 juli 1806 tot 24 juni 1808

5.

Wetenswaardigheden

predicaten/adellijke titels
  • baron de l'empire, vanaf 1811
 

6.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.