Mr. H.J. de Wijkerslooth de Weerdesteyn

in de periode 1807-1808: lid Wetgevend Lichaam (1806-1810)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen

Henricus Jacobus

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Utrecht, 17 augustus 1752

overlijdensplaats en -datum
Haarlem, 22 oktober 1808

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/4)

  • raad in de kamer van financiën van Haarlem, van 8 januari 1803 tot 1 februari 1808
  • lid Wetgevend Lichaam, van 17 november 1807 tot 22 oktober 1808 (voor het departement Holland/Amstelland)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Nevenfuncties

  • weesmeester van Haarlem, van 1 april 1803 tot 1 februari 1808
  • lid comité van algemeen belang te Haarlem, van 6 augustus 1806 tot december 1807 (raad)

5.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

7.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.