D. Werner

in de periode 1798-1801: lid Intermediair Wetgevend Lichaam, lid Eerste Kamer Vertegenwoordigend Lichaam (1798-1801)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam

Dionysius

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Deventer, 8 december 1740

overlijdensplaats en -datum
's-Gravenhage, 8 mei 1803

begraafplaats en -datum
's-Gravenhage, 13 mei 1803

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/9)

  • voorzitter Eerste Kamer, Vertegenwoordigend Lichaam, van 3 mei 1801 tot 15 mei 1801
  • lid Raad van de Amerikaanse Bezittingen en Etablissementen, van 3 december 1801 tot 8 mei 1803

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

5.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.