Mr. G.A. Verstege

in de periode 1798-1799: lid Intermediair Wetgevend Lichaam, lid Eerste Kamer Vertegenwoordigend Lichaam (1798-1801)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen

Govert Anne

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Zutphen, 4 juni 1768

overlijdensplaats en -datum
Valkenswaard, 23 mei 1831

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/15)

  • provinciaal ontvanger van indirecte belastingen te Twello, van 19 oktober 1814 tot 6 november 1817
  • ontvanger der directe belastingen en accijnzen te Twello en Wilp, van 1 januari 1823 tot 1 mei 1826

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

5.

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Zijn vader was burgemeester van Brummen en Zutphen (ruim 40 jaar) en gedeputeerde ter Staten-Generaal voor Gelderland

6.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

7.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.