J. Slootmans

in de periode 1797: lid Eerste Nationale Vergadering

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam

Johannes

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Steenbergen, oktober 1765

doopplaats en -datum
Steenbergen, 20 oktober 1765

overlijdensplaats en -datum
Steenbergen, 11 maart 1828

3.

Partij/stroming

stroming(en)
onafhankelijk (als lid van de Nationale Vergadering)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (2/4)

  • schepen, later president-schepen van Steenbergen, van juli 1797 tot augustus 1797
  • lid Eerste Nationale Vergadering, van 2 augustus 1797 tot 1 september 1797 (voor het district Steenbergen; opvolger van Ch.N. Reyns)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Nevenfuncties

secretaris burgersociëteit "De Waere Vrijheyd" te Steenbergen

6.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

7.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.