Mr. R. Sandberg

in de periode 1806-1808: lid Wetgevend Lichaam (1806-1810)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam

Rudolf

2.

Personalia

wijziging in naam en/of titulatuur
Ook wel: Sandberg van 't Laar

geboorteplaats en -datum
Elburg, oktober 1731

doopplaats en -datum
Elburg, 11 oktober 1731

overlijdensplaats en -datum
Zwolle, 12 mei 1808

3.

Partij/stroming

stroming(en)
orangist

4.

Hoofdfuncties/beroepen (2/18)

  • lid departementaal bestuur van Overijssel, van 4 juni 1802 tot 1 augustus 1805
  • lid Wetgevend Lichaam, van 6 oktober 1806 tot 12 mei 1808 (voor Overijssel)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Nevenfuncties

dijkschrijver van het waterschap Salland, van 1761 tot 1779

6.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

7.

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Zijn vader was schout en burgemeester van Elburg en afgevaardigde ter Staten-Generaal voor Gelderland

8.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

9.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.