Mr. J.C. van Rossen

in de periode 1802-1804: lid Wetgevend Lichaam (1801-1805)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen

Jannis Cremer

2.

Personalia

doopplaats en -datum
Dwingeloo, 11 december 1729

overlijdensplaats en -datum
's-Gravenhage, 5 juli 1804

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/11)

  • president in 't justitiële in Drenthe, van 20 februari 1798 tot 30 maart 1799
  • lid Wetgevend Lichaam, van 3 december 1802 tot 5 juli 1804 (voor Overijssel)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

5.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

6.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.