W.A. Ninaber

in de periode 1800-1803: lid Eerste Kamer Vertegenwoordigend Lichaam (1798-1801), lid Wetgevend Lichaam (1801-1805)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen

Wilhelmus Antonius

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Hoevelaken, 4 maart 1747

overlijdensplaats en -datum
's-Gravenhage, 2 maart 1803

begraafplaats en -datum
's-Gravenhage (pro deo begraven in de Nieuwe Kerk)

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/8)

  • lid Wetgevend Lichaam, van 2 november 1801 tot 2 maart 1803 (voor Overijssel)
  • lid departementaal bestuur van Overijssel, van 4 januari 1803 tot 2 maart 1803

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Zijn vader was predikant te Hoevelaken, van 18 september 1746 tot 5 juni 1765

5.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

6.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.