Mr. J. Lulofs

foto Mr. J. Lulofs

in de periode 1801-1804: lid Eerste Kamer Vertegenwoordigend Lichaam (1798-1801), lid Wetgevend Lichaam (1801-1805)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam

Johan

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Zutphen, 20 december 1751

overlijdensplaats en -datum
's-Gravenhage, 21 maart 1804

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/10)

  • lid Eerste Kamer, Vertegenwoordigend Lichaam, van 28 juli 1801 tot 17 oktober 1801 (voor het district Zutphen)
  • lid Wetgevend Lichaam, van 10 november 1801 tot 21 maart 1804 (voor Gelderland)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

5.

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Zijn dochter was gehuwd met een zoon van P.A. van Eys, lid Notabelenvergadering

6.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

7.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.