G.B. Buysen

in de periode 1804-1805: lid Wetgevend Lichaam (1801-1805)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen

Gijsbertus Bernardus

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Oosterhout, november 1747

doopplaats en -datum
Oosterhout, 22 november 1747

overlijdensplaats en -datum
Breda, 24 maart 1812

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/11)

  • schepen van Breda, vanaf 1806
  • burgemeester van Breda, vanaf 20 januari 1808 (nog in 1811)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Nevenfuncties (2/3)

  • lid comite van waakzaamheid en binnenlandse correspondentie van Brabant, van 19 januari 1797 tot 29 maart 1799
  • lid commissie van financiën van Brabant, van 10 december 1798 tot 11 maart 1799

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

5.

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Zijn vader was lakenbereider te Oosterhout

6.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

7.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.