Mr. A. baron van Rhemen van Rhemenshuizen

A. baron van Rhemen van Rhemenshuizen
bron: Rijksbureau voor Kunsthistorische Documentatie

Op Oud-Poelgeest bij Oegstgeest woonachtige edelman, die korte tijd Tweede Kamerlid was voor Holland. Was onder Lodewijk Napoleon gezant in Stockholm en daarna rentmeester van de rijksdomeinen bij Dieren. Hij was tevens raadslid in Leiden en in 1817-1820 lid van Gedeputeerde Staten van het zuidelijk deel van Holland.


Bent u als journalist of wetenschapper op zoek naar statistische gegevens over personen uit het biografisch archief, bijvoorbeeld gemiddelde leeftijd, ervaring, herkomst, beroep, m/v of zittingsduur? De redactie van PDC kan deze gegevens onder voorwaarden beschikbaar stellen voor wetenschappelijk onderzoek en journalistieke publicaties. Neem voor meer informatie contact op.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.