W. (Willem) Elsthout

foto W. (Willem) Elsthout

Vicevoorzitter van de Centrum-Democraten, die een half jaar Tweede Kamerlid voor die partij was. Voerde eenmaal het woord. Was tevens raadslid in Haarlem en Statenlid in Noord-Holland. Trad later toe tot Nieuw Rechts.

CD
in de periode 1997-1998: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam (roepnaam)

Willem (Willem)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Eindhoven, 6 juni 1963

3.

Partij/stroming

partij(en)
  • CP (Centrum Partij), tot 1986
  • CD (Centrumdemocraten), vanaf 1986
  • Nieuw Rechts
  • Conservatieve Democraten (plaatselijke partij in Amsterdam)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/4)

  • lid gemeenteraad van Haarlem, van 12 april 1990 tot 15 april 1998
  • lid Provinciale Staten van Noord-Holland, van 15 april 1991 tot 13 april 1999
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 18 december 1997 tot 19 mei 1998

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Activiteiten

als parlementariër
  • Voerde eenmaal het woord; bij de behandeling van het wetsvoorstel Remigratiewet

7.

Wetenswaardigheden

verkiezingen
  • Kandidaat bij de Europese verkiezingen 2004 voor de partij Nieuw Rechts
 

8.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.