Ir. Th.S.G.J.M. (Steef) van Schaik

foto Ir. Th.S.G.J.M. (Steef) van Schaik
bron: Beeldbank Nationaal Archief

Katholieke ondernemer en minister. Maakte carrière bij de Algemene Kunstzijde Unie in Arnhem. Werd als technocraat minister van Verkeer en Energie in het kabinet-Schermerhorn/Drees. Had toen de moeilijke taak de zwaar gehavende infrastructuur en de brandstofvoorziening te herstellen. Werd na 1948 president-directeur van de Algemene Kunstzijde Unie. Broer van de vooraanstaande katholieke politicus Josef van Schaik.

RKSP, KVP
in de periode 1945-1946: minister

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen (roepnaam)

Theodorus Stephanus Gerardus Johannes Marie (Steef)

2.

Personalia

wijziging in naam en/of titulatuur
Dr.ir. Th.S.G.J.M. van Schaik (nadat hem in 1955 door de Technische Hogeschool Delft een eredoctoraat was verleend)

geboorteplaats en -datum
Druten (Gld.), 8 december 1888

overlijdensplaats en -datum
Arnhem, 10 september 1968

3.

Partij/stroming

partij(en)
  • RKSP (Roomsch-Katholieke Staatspartij), tot 22 december 1945
  • KVP (Katholieke Volkspartij), vanaf 22 december 1945

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/7)

  • minister van Verkeer en Energie, van 25 juni 1945 tot 3 juli 1946
  • lid Raad van Bestuur N.V. AKU (Algemene Kunstzijde Unie), van 1 augustus 1946 tot 1 augustus 1948
  • voorzitter Raad van Bestuur N.V. AKU (Algemene Kunstzijde Unie), van 1 augustus 1948 tot 1 juli 1954

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Nevenfuncties (2/9)

  • lid Raad voor de Waterstaaat, vanaf 1952
  • voorzitter Raad van Commissarisen N.V. AKU, van 1954 tot 1962

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

6.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

7.

Activiteiten

als bewindspersoon (beleidsmatig)
  • Gaf bij het herstel van de tijdens de bezetting zwaar getroffen vervoerssector prioriteit aan de spoorwegen. De NS kreeg tijdelijk een bevoorrechte positie boven het wegtransport. Na een overgangsperiode moest er weer ruimte komen voor particuliere vervoersbedrijven om zich te ontplooien. Er zou wel ordening komen, maar geen nationalisatie in de vervoerssector.

8.

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
  • Na Eerste Wereldoorlog was hij centrale figuur in de enorme expansie van zijn onderneming. De ontwikkeling van het zogenaamde potspinnen, belangrijk geworden procedé in rayonindustrie, was aan zijn technische kwaliteiten te danken. Tevens was hij autoriteit in de internationale wereld van viscoseproducten.
  • Zijn echtgenote was een achterkleindochter van H. van Berckel, buitengewoon Tweede Kamerlid
  • Zijn vader was griffier van het kantongerecht te Ridderkerk (1876-1884), kantonrechter te Druten (1884-1889) en raadsheer in het Gerechtshof te Arnhem (1889-)

9.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

10.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.