O.M. (Otto) Boetes

O.M. Boetes
bron: Fotoarchief Eerste Kamer

Onconventionele PSP-senator, die opviel door zijn hippe kleding (hij ging soms gekleed in monnikspij) en ludieke opstelling. Was een leidende figuur in de Vietnam-acties in de jaren zestig. Zijn pacifisme was ingegeven door zijn geloofsovertuiging (hij was Quaker). Werd later actief bij de Kabouterpartij en daarop geroyeerd als PSP-lid.


Bent u als journalist of wetenschapper op zoek naar statistische gegevens over personen uit het biografisch archief, bijvoorbeeld gemiddelde leeftijd, ervaring, herkomst, beroep, m/v of zittingsduur? De redactie van PDC kan deze gegevens onder voorwaarden beschikbaar stellen voor wetenschappelijk onderzoek en journalistieke publicaties. Neem voor meer informatie contact op.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.