M. (Maarten) Goudzwaard

foto M. (Maarten) Goudzwaard

Maarten Goudzwaard (1979) verving van 10 maart tot 30 juni 2022 in de Tweede Kamerfractie van JA21 Nicki Pouw-Verweij, die met zwangerschap- en bevallingsverlof is. Hij werkte als supervisor bij de belastingtelefoon en was teamleider in de telecom- en verzekeringssector en productiemanager voor een klantenkaartenproducent. Hij is Statenlid in de provincie Fryslân en sinds 2021 fractiemedewerker van JA21 in de Tweede Kamer.

JA21
in de periode 2022: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam (roepnaam)

(Maarten)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Ferwerd (gem. Ferwerderadeel), 28 augustus 1979

3.

Partij/stroming

partij(en)
  • FVD (Forum voor Democratie)
  • JA21 (Het Juiste Antwoord), vanaf december 2020

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/11)

  • lid Provinciale Staten van Fryslân, vanaf maart 2019
  • beleidsmedewerker fractie JA21, Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf juni 2021 (in de periode maart-juni 2022 op non-actief)
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 10 maart 2022 tot 30 juni 2022

tijdelijke vervanging Kamerlid
  • Verving op grond van artikel X10 van de Kieswet van 10 maart tot 30 juni 2022 Nicki Pouw

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Activiteiten

opvallend stemgedrag (0/1)

In de uitgebreide versie is een overzicht van opvallend stemgedrag opgenomen.

6.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

7.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.