S. (Sultan) Günal-Gezer

foto S. (Sultan) Günal-Gezervergrootglas Sultan Günal (1961) is sinds 8 november 2012 lid van de Tweede Kamer voor de PvdA. Zij was wethouder van sociale zaken in Uden. Zij is woordvoerster beleid defensiematerieel.

PvdA
in de periode 2012-heden: lid Tweede Kamer

voornaam (roepnaam)

Sultan (Sultan)

personalia

geboorteplaats en -datum
Antakya (Turkije), 1 mei 1961

partij/stroming

partij(en)
PvdA (Partij van de Arbeid)

hoofdfuncties

  • lid gemeenteraad van Uden, van 14 maart 2002 tot 10 april 2010 
  • wethouder (van sociale zaken, arbeidsmarktbeleid, armoedebeleid, maatschappelijke dienstverlening en ondersteuning en participatie) van Uden, van 20 april 2006 tot 9 november 2012 
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 8 november 2012 

partijpolitieke functies

lijsttrekkerschap etc.
  • lijsttrekker PvdA gemeenteraadsverkiezingen te Uden, 2012 

nevenfuncties

vorige
  • voorzitter commissie Zelfstandigen 
  • lid Regionale stuurgroep WMO 
  • lid algemeen bestuur, Werkvoorzieningschap Noordoost-Brabant 
  • lid Platform Fraudebestrijding Zuidoost Nederland 
  • lid comissie gezondheid en welzijn, VNG 
  • voorzitter Raad van Commissarissen IBN (Integrale Bedrijven Noordoost-Brabant) 

opleiding

overige opleidingen
  • opleiding opbouwwerk 

wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Kwam op 12-jarige leeftijd naar Nederland

woonplaats
Uden

e-mailadres
s.gunal@tweedekamer.nl

Bovenstaande gegevens zijn ontleend aan het biografisch archief van het Parlementair Documentatiecentrum (PDC) van de Universiteit Leiden en betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was.
Aanvullingen en gemotiveerde correcties ontvangt PDC graag. U kunt hiervoor de "reageer-keuze" aan de rechterzijde van deze pagina gebruiken of uw aanvullingen per post sturen naar PDC, antwoordnummer 10801, 2501 BW Den Haag of per email aan info@biografieen.com.