Mr. A.C. (Nanneke) Quik-Schuijt

foto Mr. A.C. (Nanneke) Quik-Schuijtvergrootglas Nanneke Quik (1942) was van 12 juni 2007 tot 9 juni 2015 lid van de SP-fractie in de Eerste Kamer. Zij was tot oktober 2007 kinderrechter in Utrecht. Mevrouw Quik hield zich als SP-senator onder meer bezig met onderwerpen op justitiegebied en vreemdelingenbeleid.

SP
in de periode 2007-2015: lid Eerste Kamer

voornamen (roepnaam)

Anna Catharina (Nanneke)

personalia

geboorteplaats en -datum
Wageningen, 2 november 1942

partij/stroming

partij(en)
  • PvdA (Partij van de Arbeid), van 1972 tot 2002
  • SP (Socialistische Partij), vanaf 2002

hoofdfuncties en beroepen

  • gerechtssecretaris eerste klasse, Arrondissementsrechtbank te Utrecht, van 1974 tot 1975
  • (kinder)rechter-plaatsvervanger, Arrondissementsrechtbank te Utrecht, van 1975 tot 1990
  • rechter Arrondissementsrechtbank te Utrecht, van 1 februari 1990 tot oktober 2007
  • vicepresident Arrondissementsrechtbank (kinderrechter) te Utrecht, van april 1990 tot oktober 2007
  • lid Eerste Kamer der Staten-Generaal, van 12 juni 2007 tot 9 juni 2015

wetenswaardigheden

woonplaats
Zeist

uitgebreide versie

uitgebreide versie
Van deze pagina bestaat een uitgebreide versie met partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding, wetenswaardigheden etc. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft. reageer

Bovenstaande gegevens zijn ontleend aan het biografisch archief van het Parlementair Documentatiecentrum (PDC) van de Universiteit Leiden en betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was.
Aanvullingen en gemotiveerde correcties ontvangt PDC graag. U kunt hiervoor de "reageer-keuze" aan de rechterzijde van deze pagina gebruiken of uw aanvullingen per post sturen naar PDC, antwoordnummer 10801, 2501 BW Den Haag of per email aan info@biografieen.com.