Drs. M.G.Th. (Marco) Pastors

Foto Drs. M.G.Th. (Marco) Pastors

Marco Pastors (1965) was voorman van de partij Eén NL, die meedeed met de Tweede Kamerverkiezingen van 2006. Van april 2002 tot november 2005 was hij wethouder van ruimtelijke ordening en volkshuisvesting in Rotterdam en sinds de verkiezingen van maart 2006 was hij fractievoorzitter van Leefbaar Rotterdam in de Rotterdamse gemeenteraad. Eerder was de heer Pastors als bedrijfseconoom werkzaam in het bedrijfsleven. Per 1 februari 2012 werd hij bij de gemeente Rotterdam directeur nationaal programma 'Kwaliteitssprong Zuid'.

Eén NL
in de periode 2006: kandidaat Tweede Kamer

voornamen (roepnaam)

Marcus Gerhardus Theodorus (Marco)

personalia

geboorteplaats en -datum
Beneden-Leeuwen (gem. Wamel, Gld.), 10 september 1965

partij/stroming

partij(en)
  • Leefbaar Rotterdam, vanaf 2002 (lokale partij)
  • Eén NL, vanaf 23 augustus 2006

hoofdfuncties en beroepen

  • werkzaam bij de OV-Studentenkaart B.V., van 1990 tot 1993
  • werkzaam bij Pink Roccade
  • werkzaam bij Zenc, adviesbureau voor informatiseringsvraagstukken
  • lid gemeenteraad van Rotterdam, van 14 maart 2002 tot 25 april 2002
  • wethouder (van ruimtelijke ordening, strategisch volkshuisvestingsbeleid, waaronder woonbeleid en grondbeleid) van Rotterdam, van 25 april 2002 tot 15 november 2005
  • lid gemeenteraad van Rotterdam, van 16 maart 2006 tot 1 februari 2012
  • ambassadeur e-factureren, vanaf 2008 (één dag per week)
  • adviseur bij adviesbureau "B&A" te 's-Gravenhage, van 1 september 2008 tot 1 februari 2012 (drie dagen per week, houdt zich bezig met verbetering van dienstverlening van de overheid)
  • directeur nationaal programma 'Kwaliteitssprong Zuid', gemeente Rotterdam, vanaf 1 februari 2012

wetenswaardigheden

woonplaats
Rotterdam

publicaties/bronnen

publicaties
"Tot uw dienst" (2006)

uitgebreide versie

uitgebreide versie
Van deze pagina bestaat een uitgebreide versie met partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding, wetenswaardigheden etc. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft. reageer

Bovenstaande gegevens zijn ontleend aan het biografisch archief van het Parlementair Documentatiecentrum (PDC) van de Universiteit Leiden en betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was.
Aanvullingen en gemotiveerde correcties ontvangt PDC graag. U kunt hiervoor de "reageer-keuze" aan de rechterzijde van deze pagina gebruiken of uw aanvullingen per post sturen naar PDC, antwoordnummer 10801, 2501 BW Den Haag of per email aan info@biografieen.com.