Drs. M.N. (Martijn) Bolkestein

De link naar de uitgebreide versie van deze biografie is verlopen. U ziet nu de publieksversie.

foto Drs. M.N. (Martijn) Bolkestein
bron: website VVD.nl

Martijn Bolkestein (1972) is sinds 2 juli 2020 lid van de VVD-Tweede Kamerfractie. Hij was daarvoor managing consultant voor Berenschot. Eerder werkte hij onder meer bij Shell in Den Haag en in het Midden-Oosten en was hij werkzaam op het gebied van financiële dienstverlening. Hij was gemeenteraadslid in Bloemendaal. De heer Bolkestein is een neef van voormalig VVD-fractievoorzitter Frits Bolkestein. Als Kamerlid houdt hij zich bezig met volksgezondheid (preventie), criminaliteitsaanpak en beleid mensenhandel en prostitutie.

VVD
in de periode 2020-heden: lid Tweede Kamer

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam (roepnaam)

(Martijn)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Haarlem, 13 maart 1972

3.

Partij/stroming

partij(en)
VVD (Volkspartij voor Vrijheid en Democratie), vanaf 2000

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/14)

  • lid Provinciale Staten van Noord-Holland, van 17 juni 2019 tot 2 juli 2020
  • managing consultant Adviesbureau Berenschot, van april 2017 tot juli 2020
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 2 juli 2020

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Nevenfuncties

huidige (2/4)
  • penningmeester Stichting Gevluchte Kunstenaars
  • voorzitter reünistenvereniging Jumbo

vorige
  • penningmeester Stichting Harmoniaat, van juli 1997 tot december 1998

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

7.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Werkte in zijn laatste studiejaar als financieel manager bij Russia Travel (januari 1996-juli 1997)

9.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

10.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.