Eerste Kamerfractie Democraten 1966 (D66)

Democraten 1966 (D66) is vanaf 11 mei 1971, met uitzondering van de periode van 19 september 1977 tot 16 september 1980, in de Eerste Kamer vertegenwoordigd.

De fractie heeft bij de verkiezingen van 2019 zeven zetels behaald. In 2015 werden tien leden verkozen. Dat was een verdubbeling ten opzichte van 2011.

Fractievoorzitter is Annelien Bredenoord.

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Huidige leden

fotonaam Eerste Kamerlidaanvang functie
Joris Backer
2019-06-11
Annelien Bredenoord
2019-06-11
Boris Dittrich
2019-06-11
Alexandra Carla van Huffelen
2019-06-11
Carla Moonen
2019-06-11
Henk Pijlman
2019-06-11
Petra Stienen
2019-06-11

2.

Historisch overzicht fractievoorzitters

In onderstaand overzicht zijn de drie laatste fractievoorzitters opgenomen. Neem contact op met de redactie voor een volledig overzicht.

nr.fotonaam fractievoorzitteraanvang functieeinde functie
1Annelien BredenoordA.L. (Annelien) Bredenoord2019
2Hans EngelsJ.W.M. (Hans) Engels20182019
3Graaf, de D66Th.C. (Thom) de Graaf20152018

Meer over


Bent u als journalist of wetenschapper op zoek naar statistische gegevens over personen uit het biografisch archief, bijvoorbeeld gemiddelde leeftijd, ervaring, herkomst, beroep, m/v of zittingsduur? De redactie van PDC kan deze gegevens onder voorwaarden beschikbaar stellen voor wetenschappelijk onderzoek en journalistieke publicaties. Neem voor meer informatie contact op.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.