Dr. J.G. Steenbeek

foto Dr. J.G. Steenbeek

in de periode 1984-1988: staatsraad in buitengewone dienst

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen

Jan Gerhard

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Abbekerk (N.H.), 19 oktober 1918

overlijdensplaats en -datum
Maastricht, 22 november 2013

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/7)

  • hoogleraar staats- en administratiefrecht, Rijksuniversiteit Utrecht, van 1 september 1968 tot 1 augustus 1984
  • staatsraad in buitengewone dienst, Raad van State, van 1 september 1984 tot 1 maart 1988

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Nevenfuncties (2/4)

  • lid Ambtenarengerecht te Utrecht, omstreeks 1975
  • voorzitter Staatscommissie voor de Waterstaatswetgeving, van 1981 tot 1988

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

5.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Wetenswaardigheden

algemeen
  • Pleitbezorger van de komst van een (parlementaire) ombudsman
 

7.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.