Mr. C.J.A. Koning

in de periode 1979-1989: staatsraad in buitengewone dienst

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen

Carel Johannes Anthonius

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Naarden, 25 juli 1921

overlijdensplaats en -datum
Bilthoven (gem. De Bilt), 1 februari 2000

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/6)

  • voorzitter Raad van Beroep, van 1 februari 1975 tot 1 juli 1979
  • staatsraad in buitengewone dienst, Raad van State, van 2 juli 1979 tot juli 1989 (benoemd bij K.B. van 26 maart 1979)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Nevenfuncties (2/3)

  • voorzitter Nationale Katholieke Gezinszorg, vanaf oktober 1967
  • voorzitter Scheidsgerecht

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

5.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

6.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.